2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zewnętrznego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Mysłakowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zewnętrznego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Mysłakowicach, obejmującego budowę: a) boiska wielofunkcyjnego do koszykówki i siatkówki , b) boiska do siatkówki plażowej, c) miasteczka ruchu drogowego, d) chodnika do boisk, e) oświetlenia. Inwestycja realizowana będzie na dz. nr 618/33, obręb 0009 - Mysłakowice, na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej decyzją o pozwoleniu na budowę nr 832/20 z dnia 29 grudnia 2020 r.
Interne Kennung: RGK.ZP.SP.271.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236110 Oberbauarbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach inwestycji pn. „Budowa Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach” na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej decyzją o pozwoleniu na budowę nr 832/20 z dnia 29 grudnia 2020 r.
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen