2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stanowiska badawczo-dydaktycznego w postaci kompletnej elektrowni parowej w skali laboratoryjnej w ramach projektu „Studia 5.0. Programy studiów dla kluczowych branż krajowego przemysłu”
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem stanowiska badawczo-dydaktycznego w postaci kompletnej elektrowni parowej w skali laboratoryjnej, wyposażonej w zintegrowany system sterowania (ang. Process Control System). Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie oraz przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i obsługi technicznej. 2. Zamówienie realizowane jest dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej na potrzeby realizacji Projektu „Studia 5.0. Programy studiów dla kluczowych branż krajowego przemysłu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.080027/23-00. 3. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38540000-2 5 – Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 7. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
Interne Kennung: ZP/105/055/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem stanowiska badawczo-dydaktycznego w postaci kompletnej elektrowni parowej w skali laboratoryjnej, wyposażonej w zintegrowany system sterowania (ang. Process Control System). Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie oraz przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i obsługi technicznej. 2. Zamówienie realizowane jest dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej na potrzeby realizacji Projektu „Studia 5.0. Programy studiów dla kluczowych branż krajowego przemysłu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.080027/23-00. 3. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38540000-2 5 – Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 7. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.