2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatora do oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dostawą odczynników w systemie CPR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatora do oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dostawą odczynników w systemie CPR do Działu Medycyny Laboratoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, ul. Rybickiego 1 , 96-100 Skierniewice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1B do SWZ – Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-technicznych dotyczących analizatora do badań immunochemicznych, załącznik nr 1A do SWZ– Formularz asortymentowo-cenowy zawierający zestawienie badań oraz załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w swojej ofercie cenowej cenę za jedno badanie (wliczając poza wszystkimi niezbędnymi odczynnikami także materiały kontrolne, kalibratory, wszystkie materiały eksploatacyjne i inne do prawidłowego ich wykonania zawarte SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 193417-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WSZ.DZPiZ.261.1.8/2026