350969-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wycinka i pielęgnacja drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego w Olkuszu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWycinka i pielęgnacja drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego w Olkuszu
BeschreibungWycinka i pielęgnacja drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego w Olkuszu
Interne KennungC.ROZ.2710.71.2025.MPS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres polega na: 1. Wycince drzew oraz oczyszczeniu terenu z pozostałości po ścince. Wykonawca zagospodaruje drewno w uzgodnieniu z przedstawicielem Zamawiającego w następujący sposób: • pnie drzew po wycięciu złoży w miejscu wycinki w dłużycach w celu oszacowania jego ilości i jakości • po oszacowaniu ilości i jakości potnie je na odpowiednią długość określoną przez osobę kontrolującą i przewiezie na plac składowy wskazany przez Zamawiającego (teren RZGW) i ułoży w stosy o wymiarach: szerokość- 1,2m x wysokość -1,0m x długość • drobne gałęzie zostaną zrębkowane w miejscu wycinki lub miejscu dogodnym dla Wykonawcy, a zrębki usunięte • za uszkodzenie, zniszczenie lub kradzież drewna w miejscu wycinki odpowiada Wykonawca. 2. Przycinka drzew obejmuje usunięcie suchych konarów lub konarów w koronie drzew zagrażających bezpieczeństwu ludzi lub mienia z użyciem wysięgnika lub metodą alpinistyczną Prowadzenie pełnobranżowego nadzoru przyrodniczego