2. Verfahren
Verfahren
Titel: INTERIÉR MASARYKOVY VEŘEJNÉ KNIHOVNY VSETÍN POBOČKA ROKYTNICE Č.P. 413
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je interiérové vybavení pro stavbu „STAVEBNÍ ÚPRAVY MASARYKOVY VEŘEJNÉ KNIHOVNY VSETÍN POBOČKA ROKYTNICE Č.P. 413“. Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele (resp. prodávajícího) odevzdat zadavateli (resp. kupujícímu) nový a funkční nábytek a vybavení (dále jen „předmět plnění“ nebo „dodávka“) do Masarykovy veřejné knihovny Vsetín pobočka Rokytnice č.p. 413 (dále jen „MVK“) a umožnit kupujícímu nabýt vlastnické právo k předmětu plnění a závazek kupujícího předmět plnění převzít a zaplatit prodávajícímu kupní cenu. Bližší specifikace interiérového vybavení je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: MUVS-S 26065/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39155000 Büchereimöbel, 39122200 Büchergestelle, 39134000 Computermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151100 Regalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122200 Büchergestelle, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39155000 Büchereimöbel, 39134000 Computermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151100 Regalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedené v článku XIII. smlouvy o dílo.