351021-2026 - Ergebnis
Tschechien – Trinkwasserrohrleitungen – Dodávka materiálu pro zhotovení vodovodních přípojek – odbočení s uzávěrem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka materiálu pro zhotovení vodovodních přípojek – odbočení s uzávěrem
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem pro zadávání dílčích veřejných zakázek na dodávky materiálu pro zhotovení vodovodních přípojek – odbočení s uzávěrem pro odběrná místa zadavatele. Díly přípojkové soustavy jsou požadovány prioritně spojovány rychloupínacím (dále také jen „bajonetový“) spojem. Dále je požadováno, aby všechny bajonetové komponenty vodovodních přípojek (navrtávací pasy, spojky pro mechanické napojení HDPE potrubí, uzávěry atp.) byly součástí jednoho uceleného systému od jednoho výrobce. Důvodem je zajištění technické kompatibility, provozní bezpečnosti a jednotného způsobu montáže. Pokud je v nabízeném systému přípojkový díl vyráběn s bajonetovým spojem, musí být zadavateli nabídnut i v případě, že by tento díl bylo možné nahradit levnějším dílem se závitovým spojem. Přípojkové sestavy musí splňovat podmínky vyhlášky ministerstva zdravotnictví ČR č. 409/2005 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou a na úpravu vody. Podmínkou účasti v zadávacím řízení je závazek zřízení konsignačního skladu v prostorách zadavatele, Konsignační sklad Frýdek Místek, Beskydská 124, 738 04 Frýdek Místek. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung684924-2025
Interne Kennung018807/25/SMVAK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel, 44162100 Bedarf für Rohrleitungssysteme, 44163240 Rohrverbindungen, 44164300 Rohrmaterial
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenInflační doložka: od 1.2.2028 možnost každoročního navýšení cen o míru inflace roku předcházejícího, vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen.