2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na služby v oblasti bezpečnosti a analýzy rizik v dopravě
Beschreibung: Předmětem plnění budou služby spočívající ve zpracování dokumentace k řízení změn, analýze rizik a posouzení bezpečnosti dle nařízení (EU) 2018/545 a (EU) č. 402/2013 (CSM), včetně činností subjektu pro posuzování bezpečnosti (AsBo). Dynamický nákupní systém je rozdělen do následujících kategorií v souladu s ust. § 138 odst. 1 ZZVZ: 1. Kategorie: Řízení změn a analýza rizik dle CSM 2. Kategorie: Posouzení bezpečnosti (AsBo)
Interne Kennung: VZ0247801
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71311200 Beratung für Transportsysteme, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71311200 Beratung für Transportsysteme, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Řízení změn a analýza rizik dle CSM
Beschreibung: Předmětem plnění jsou služby spočívající ve zpracování vyhodnocení změn včetně související dokumentace dle nařízení (EU) 2018/545 a (EU) č. 402/2013.
Interne Kennung: Kategori 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311200 Beratung für Transportsysteme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
Los: LOT-0002
Titel: Posouzení bezpečnosti (AsBo)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek budou služby spočívající v nezávislém posouzení bezpečnosti změn akreditovaným subjektem pro posuzování bezpečnosti (Assessment Body – AsBo), včetně zpracování zprávy o posouzení bezpečnosti dle příslušných právních předpisů, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Interne Kennung: Kategorie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71311200 Beratung für Transportsysteme, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bez závazku