2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding reiniging en inspectie vrij vervalriolering 2026-2029
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit de volgende werkzaamheden en/of op te leveren resultaten: * Het binnen het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud: - Reinigen van vrij verval rioolleidingen, inclusief inspectieputten; - Inspecteren van vrij verval rioolleidingen, inclusief inspectieputten/put-buisaansluitingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding maken we gebruik van Mercell Source-to-Contract. De gehele aanbestedingsprocedure verloopt digitaal. In Mercell Source-to-Contract staat de beschrijving van de procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0000