See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych: leki do realizacji programów lekowych, leki z katalogu chemioterapii, leki różne w tym z listy refundacyjnej, immunoglobuliny, testy diagnostyczne, sterylny żel , produkty do zabezpieczania cewników centralnych dostępów żylnych, koncentraty do dializ, leki dopuszczone do obrotu za zgodą Ministra Zdrowia, produkty do leczenia żywieniowego,opatrunek hemostatyczny, formalina buforowana z możliwością składania ofert częściowych pakiety nr 1-89, zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.30.2026, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 3) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 4) Prawidłowo uzupełniony Formularz cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 5) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 6) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1 Amivantamabum roztwór do wstrzykiwań, 1600 mg 1 fiol.10 ml op. 56 2 Amivantamabum roztwór do wstrzykiwań, 2240 mg, 1 fiol. 14Ml op. 56 3 Amivantamabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 350 mg 1 fiol.7ml op. 214 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.6
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Lazertinib tabl. powl., 240 mg 28 szt. op. 52 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.6
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Atezolizumabum roztwór do wstrzykiwań, 1875 mg 1 fiol.a 15 ml op. 252 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.6
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Glecaprevirum + Pibrentasvirum tabl. powl. 100 mg + 40 mg x 84 szt. op. 15 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.71
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1 Tucatinibum, tabl. powl., 50 mg x 88 szt. op. 15 2 Tucatinibum, tabl. powl., 150 mg x 84 szt. op. 15 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Tezepelumabum, roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu, 210 mg 1 wstrz. po 1,91 ml op. 120 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.44
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Dabrafenibum kaps. twarde, 75 mg x 120 szt. op. 13 Zamawiający wymaga zaoferowania produkt stosowanego w programie lekowym B59.
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Trametinibum tabl. powl., 2 mg x 30 szt. op. 13 Zamawiający wymaga zaoferowania produkt stosowanego w programie lekowym B59.
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Sotorasibum 240 mg x 120 szt., tabl. powl. op. 14 Zamawiający wymaga zaoferowania produkt stosowanego w programie lekowym B6.
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Lorlatynibum 100 mg x 30 szt. , tabl. Powl. op. 14 Zamawiający wymaga zaoferowania produkt stosowanego w programie lekowym B6
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Darbepoetinum alfa 40 mcg/0,4 ml roztwór do wstrzykiwań x 1 amp.-strzyk. 0,4 ml ] op. 24 Zamawiający wymaga zaoferowania produkt stosowanego w programie lekowym B37
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1 Nintedanibum 100 mg x 60 kaps. op. 40 2 Nintedanibum 150 mg x 60 kaps. op. 200 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 135
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 1 Apalutamidum tabl. powl., 60 mg x 120 szt. op. 60 2 Apalutamidum tabl. powl., 240 mg x 30 szt. op. 30 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B56
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1 Alirocumabum roztwór do wstrzykiwań 150 mg x 2 wstrzykiwacze op. 60 2 Alirocumabum roztwór do wstrzykiwań 300 mg x 1 wstrzykiwacze op. 350 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta. Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 101
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Ketoanalogi aminokwasów 630 mg x 100 tabl. powl. op. 1 200 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 113
Interne Kennung: część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Ocrelizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 30 mg/ml 10 ml op. 150 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 29
Interne Kennung: część 16 zamówienia
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Glatirameri acetas 40 mg/ml r-r do wstrzykiwań x 12 amp. strzyk. op. 30 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.29.
Interne Kennung: część 17 zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Epoprostenol, proszek do sporządzania roztworu do infuzji, 1,5 mg x 1 fiol. op. 650 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.31.
Interne Kennung: część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Macitentanum, tabl. powl., 10 mg x 30 szt. op. 400 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.31.
Interne Kennung: część 19 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Fingolimodum 0,5mg x 28 kaps. twardych op. 35 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.29.
Interne Kennung: część 20 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Iloprost 20mcg/ml roztwór do inhalacji z nebulizatora x 42 amp. 1 ml op. 52 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.31. .
Interne Kennung: część 21 zamówienia
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Interferon beta 1a roztwór do wstrzykiwań domięśniowych 30 µg /0,5ml x 4 wstrzykiwacze oraz roztwór do wstrzykiwań, 30 μg/0,5 ml 4 amp.-strz. + 4 igły w zależności od potrzeb Zamawiającego op. 250 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.29. Zamawiający wymaga zaoferowania produktu podawanego raz w tygodniu.
Interne Kennung: część 22 zamówienia
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Interferonum beta-1b, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 300 μg x 15 zestawów op. 35 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.29.
Interne Kennung: część 23 zamówienia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: 1 Vedolizumabum roztwór do wstrzykiwań, 108 mg/0,68 ml x 2 wstrzyk. 40 2 Vedolizumabum proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 300 mg x 1 fiol. proszku op. 70 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.32 i B.55
Interne Kennung: część 24 zamówienia
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 1 Ozanimodum kapsułki twarde (0,23 mg + 0,46 mg) x 7 szt. (4 szt. a 0,23 mg+ 3 szt. a 0,46 mg) op. 5 2 Ozanimodum kapsułki twarde a 0,92 mg x 28 szt. op. 160 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.29.
Interne Kennung: część 25 zamówienia
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Lanadelumabum roztwór do wstrzykiwań, 300 mg x 1 amp.-strz. Oraz wstrzykiwacz w zależności od potrzeb Zamawiającego op. 120 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.122
Interne Kennung: część 26 zamówienia
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Omalizumabum, roztwór do wstrzykiwań 150 mg x 1 szt. op. 600 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów stosowanych w programie lekowym B.107 oraz B.44
Interne Kennung: część 27 zamówienia
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Trastuzumabum, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 420 mg x 1 fiol. op. 20 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 28 zamówienia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Bicalutamidum 50mg x x28 tabl. powlekanych op. 250 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 29 zamówienia
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: 1 Doxorubicini hydrochloridum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 50 mg fiol. 210 2 Doxorubicini hydrochloridum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 100 mg fiol. 190 3 Doxorubicini hydrochloridum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 200 mg fiol. 115 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu z katalogu chemioterapii. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta, w celu łączenia dawek. Zamawiający wymaga stabilności nierozcieńczonego koncentratu pobranego z fiolki po jej nakłuciu min. 72 h,
Interne Kennung: część 30 zamówienia
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: 1 Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 50 mg fiol. 750 2 Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 100 mg fiol. 10 3 Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 200 mg fiol. 200 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta, w celu łączenia dawek. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 31 zamówienia
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: 1 Irinotecanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 40 mg fiol. 5 2 Irinotecanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 100 mg fiol. 230 3 Irinotecanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 300 mg fiol. 380 4 Irinotecanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 500 mg, fiol. 5 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta, w celu łączenia dawek. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 32 zamówienia
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Mesnum r-r do wstrzykiwań 400mg/ 4 ml x 15 amp. op. 20 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 33 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Dexamethasoni phosphas roztwór do wstrzykiwań 4mg/ml x 5 amp. op. 1 500 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 34 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: 1 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 500 mg/ 5 ml fiol. 80 2 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 1000 mg/ 10 ml fiol. 140 3 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 2000 mg/ 20 ml fiol. 160 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta, w celu łączenia dawek. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 35 zamówienia
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Pegfilgrastimum roztwór do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce, 6 mg/0,6 ml op. 100 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 36 zamówienia
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Vinblastine 1 mg/1 ml x 1 fiol. op. 50
Interne Kennung: część 37 zamówienia
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Leki różne - 23 pozycje
Interne Kennung: część 38 zamówienia
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Phenobarbital 100 mg/2ml x 5 fiol. Zamawiający wymaga zaoferowania produktu posiadającego wskazanie do stosowania u noworodków op. 40
Interne Kennung: część 39 zamówienia
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Landiololi hydrochloridum 300 mg proszek do sporządzania roztworu do infuzji fiol. 450
Interne Kennung: część 40 zamówienia
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Tenecteplasum, Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 5000 j.m. fiol. 100
Interne Kennung: część 41 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Fibrinogenum humanum Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań i infuzji 1 g op. 40
Interne Kennung: część 42 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: 1 Oseltamivir kaps. 30 mg x 10 szt. op. 400 2 Oseltamivir kaps. 45 mg x 10 szt. op. 170 3 Oseltamivir kaps. 75 mg x 10 szt. op. 1 000
Interne Kennung: część 43 zamówienia
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Gentamicinum inj. i.v. i.m. 0,08g/2ml x 10 amp. op. 250
Interne Kennung: część 44 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: 1 "Ferricum derisomaltosum 100 mg Fe3+/ml, do inj. i inf.x 5 amp. 1 ml Zamawiający dopuszcza Ferri hydroxidum dextranum/ saccharum 50 mg Fe3+/ml 5 amp. 2 ml" op. 80 2 Ferricum derisomaltosum 100 mg Fe3+/ml, do inj. i inf.x 5 fiol. 5 ml op. 1 000
Interne Kennung: część 45 zamówienia
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: 1 Bupivacain 0,5% 10 ml x 10 amp. op. 400 2 Bupivacain 0,5% 20 ml x 5 fiol. op. 90 3 Ropivacaini hydrochloridum 10mg/ml 10 ml x 5 amp. op. 220 4 Ropivacainum inj.5 mg/ml 10 ml 5amp. Do podania dooponowego op. 200
Interne Kennung: część 46 zamówienia
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: 1 Acetylcysteine 0,3/ 3 ml x 5 amp. op. 7 000 2 Acetylcysteine0,6 x 10 tabl.mus. op. 1 400
Interne Kennung: część 47 zamówienia
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: 1 Eptifibatide r-r do inj. 0,075/100 ml fiol. 10 2 Eptifibatide r-r do inj. 0,02mg/10ml fiol. 10 3 Milrinonum 1 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji 10 fiolek a 10 ml op. 10 4 Naloxone 0,0004/ml x 10 amp. op. 150 5 Testosteroni enantas 100 mg/ml, Roztwór do wstrzykiwań x 5 amp. op. 10 6 Thiopental inj. 0,5g x 10 fiol. op. 150
Interne Kennung: część 48 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: Heparin inj. 25.000 j.m. / 5 ml x 10 amp. op. 750
Interne Kennung: część 49 zamówienia
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: 1 Clarithromycin 0,5x 14 tabl.powl. op. 600 2 Clarithromycin 0,25x 14 tabl.powl. op. 200 3 Clarithromycin 0,5 inj. fiol. 5 000 4 Levofloxacinum 250 mg x 10 tabl. op. 30 5 Levofloxacinum 500 mg x 10 tabl. op. 300 6 Tigecycline 50 mg x 10 fiol. op. 70
Interne Kennung: część 50 zamówienia
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Leki różne - 11 pozycji
Interne Kennung: część 51 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33690000 Varia, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: 1 Ceftazidimum + Avibactamum 2 g + 0,5 g proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji x 10 fiol. op. 90 2 Colistimethate sodium proszek do przyg. roztw. do wstrz. doż. i dom. 1mln j.m. x 20 fiol. op. 350
Interne Kennung: część 52 zamówienia
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: 1 Methylthionine chloride inj. 5 mg/ ml x 5 amp. A 2 ml op. 25 2 Methylthionine chloride inj. 5 mg/ ml x 5 amp. A 10 ml op. 15
Interne Kennung: część 53 zamówienia
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: 1 Roztwór zabezpieczający cewniki centralnych dostępów naczyniowych zawierający taurolidynę 4% cytrynian, urokinazę 25 000 jednostek/ml x 5 amp. Po 5 ml op. 10 2 Roztwór zabezpieczający cewniki centralnych dostępów naczyniowych zawierający taurolidynę 4% cytrynian sodu,heparin sodium 500 j.m./ml. x 10 amp. po 5 ml op. 70 3 Roztwór zabezpieczający cewniki centralnych dostępów naczyniowych zawierający taurolidynę 4% cytrynian sodu,heparin sodium 100j.m./ml. x 10 amp. po 3 ml op. 100
Interne Kennung: część 54 zamówienia
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: Fosfomycinum proszek do sporządzania roztworu do infuzji a 4 g x 10 butelek op. 147
Interne Kennung: część 55 zamówienia
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: Linezolidum 2mg/ml 300ml r-r do inf. X 1 worków/butelek szt. 4 000
Interne Kennung: część 56 zamówienia
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: Meropenemum 1,0 g proszek do sporządzania r-ru do wstrz. x 10 fiol. trwałość roztworu do 24 h w temp. 2-8 stopni C op. 1 200
Interne Kennung: część 57 zamówienia
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: 1 Vancomycinum 1g liofilizat do sporzadzania r-ru do wstrzykiwań doż. X 10 fiol. op. 1 200 2 Vancomycinum 500mg proszek do sporzadzania r-ru do inf. x 10 fiol. Zamawiający wymaga aby obie dawki posiadały zarejestrowane wskazania do podawania doustnego op. 500
Interne Kennung: część 58 zamówienia
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: 1 Benzylpenicillin kalium inj. 3mln j.m. fiol. 100 2 Benzylpenicillin kalium inj. 5mln j.m. fiol. 2 000 3 Benzylpenicillin kalium inj.1mln j.m. fiol. 100
Interne Kennung: część 59 zamówienia
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: 1 Cefotaximum 1g proszek do sporządzania r-ru do inj.i inf. fiol. 13 000 2 Cefotaximum 2g proszek do sporządzania r-ru do inj. i inf. fiol. 7 000
Interne Kennung: część 60 zamówienia
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: 1 Ceftriaxonum inj. 2 g s.subst. x 1 fiol. fiol. 32 000 2 Ceftriaxonum inj. 1 g s.subst. x 1 fiol. fiol. 27 000
Interne Kennung: część 61 zamówienia
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: 1 Immunoglobulinum humanum IgG + IgM inj. i.v. roztwór 5 % w dawce 0,5 g/10ml ad usum intravenosuml op. 60 2 Immunoglobulinum humanum IgG + IgM inj. i.v. roztwór 5 % ( w dawkaxh 2,5 g, 5 g w zależności od potrzeb Zamawiającego) g 100 3 Immunoglobulinum humanum IgG a 1g/20 ml ad usum intravenosum op. 120
Interne Kennung: część 62 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: 1 Amiodarone 0,2 x 30 tabl. op. 200 2 Amiodarone hydrochloride r-r do wstrzyk. 150 mg/3ml x 5 amp. op. 800 3 Clopidogrel 300mg x 30 tabl.powl. op. 50 4 Insulin Lispro Sanofi 300j.m./3ml Solostar x 10 wstrzyk. op. 25 5 Insulin Glargine -Toujeo 450 j.m./1,5ml x 10 wstrzyk. op. 20 6 Insulin glulisine 300j.m./3ml x 5 wstrzyk. typu Solostar op. 15 7 Insulin glargine 300j.m./3ml x 5 wstrzyk. typu Solostar op. 25 8 Natrii polistyreni sulfonas a 454g op. 55 9 Ramiprilum 0,005 x 28 tabl. op. 1 200 10 Ramiprilum 0,01 x 28 tabl. op. 300 Insuliny pod w/w nazwami handlowymi są niezbędne do kontynuacji terapii pacjentów przyjmujących już konkretne insuliny
Interne Kennung: część 63 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System, 33690000 Varia
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: Indocyanine Green proszek do sporzadzania roztworu do wstrzykiwań 25mg/5ml x 5 fiol. op. 40
Interne Kennung: część 64 zamówienia
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: 1 Etamsylate 0,25 x 30 tabl. op. 440 2 Etamsylate 0,25/2ml 12,5% x 50 amp. op. 1 100
Interne Kennung: część 65 zamówienia
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: Calcium gluconate 9,5%- 10% 10 ml x 5 amp. op. 400
Interne Kennung: część 66 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: 1 Metoprololum inj. 1mg/ml 5ml x 5 amp. op. 500 2 Glyceryl trinitrate inj. 0,01/10 ml x10 amp. op. 200
Interne Kennung: część 67 zamówienia
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: Leki różne - 26 pozycji
Interne Kennung: część 68 zamówienia
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: 1 Torasemide 0,01x 30 tabl. op. 1 600 2. Torasemide 0,2 x 20 tabl. op. 35 3. Torasemide 0,02 x 30 tabl. op. 5 4. Torasemide 5mg/ml a 4 ml x 5 amp. op. 700 5. Prasugrel 10 mg x 28 tabl. powl. op. 20 6. Zofenopril 30mgx 28 tabl powl. op. 30 7. Zofenopril 7,5mgx 28 tabl powl. op. 50
Interne Kennung: część 69 zamówienia
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: 1 Bisoprololum + Perindopirlum (5mg+5mg) x 30 tabl.powl. op. 5 2 Bisoprololum + Perindopirlum (10mg+5mg) x 30 tabl.powl. op. 5 3 Bisoprololum + Perindopirlum (5mg+10mg) x 30 tabl.powl. op. 5 4 Bisoprololum + Perindopirlum (10mg+10mg) x 30 tabl.powl. op. 5 5 Perindoprilum + Indapamidum + Amlodipinum (5mg+1,25mg+5mg) x 90 tabl.powl. op. 30 6 Perindoprilum + Indapamidum + Amlodipinum (5mg+1,25mg+10mg) x 30 tabl.powl. op. 10 7 Perindoprilum + Indapamidum + Amlodipinum (10mg+2,5mg+5mg) x 90 tabl.powl. op. 10 8 Perindoprilum + Indapamidum + Amlodipinum (10mg+2,5mg+10mg) x 90 tabl.powl. op. 10 9 Indapamidum + Amlodipinum (1,5mg+5mg) x 30 tabl.o zmod.uwal. op. 3 10 Indapamidum + Amlodipinum (1,5mg+10mg) x 90 tabl.o zmod.uwal. op. 3
Interne Kennung: część 70 zamówienia
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: Potassium 15% 20 ml x 20 fiol./amp. op. 800
Interne Kennung: część 71 zamówienia
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: Idarucyzumab 2,5 g/50 ml x 2 fiol. op. 6
Interne Kennung: część 72 zamówienia
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 73
Beschreibung: 1 Amantadine i.v. 0,2G/500ml x 10 fl. op. 20 2 Ornithine 5g/10 ml x 10 amp. op. 1 200
Interne Kennung: część 73 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: Norepinephrine 0,004/4ml x 5 amp. Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji op. 5 200
Interne Kennung: część 74 zamówienia
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: Pantoprazole inj. 0,04 x 1 fiol. op. 35 000
Interne Kennung: część 75 zamówienia
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 76
Beschreibung: 1 Preparat wielowitaminowy zawierający a 900-1000mg : Witaminę A , D3, E, K1, C, B1, B2, B6, B12, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy , Biotynę, Nikotynamid. Proszek do sporządzania roztworu do infuzji x 10 fiol. op. 8 2 Preparat 9 pierwiastków śladowych z Fe II do żywienia pozajelitowego x 5 amp.szklana op. 130
Interne Kennung: część 76 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 77
Beschreibung: 1 Preparat 9 pierwiastków śladowych z Fe III do żywienia pozajelitowego x 20 amp. plastik op. 100 2 Fosforany organiczne a 20 ml do żywienia pozajelitowego x 10 fiol. op. 50
Interne Kennung: część 77 zamówienia
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 78
Beschreibung: 1 Szybki test do wykrywania antygenu Streptococcus z grupy A. Opakowanie x 20 testów op. 25 2 Szybki test antygenowy do jakościowego, różnicowego wykrywania SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, RSV w próbkach wymazu z nosa. Zawartość opakowania: kasetka testowa, probówka z buforem, wymazówka do pobrania próbki, instrukcja użytkowania, materiał kontrolny do każdej serii testów. Opakowanie a 20 op. 700 3 Szybki test do półilościowego oznaczania białka C-reaktywnego CRP x 10 szt. op. 80
Interne Kennung: część 78 zamówienia
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 79
Beschreibung: 1 Methylergometrin inj. 0,2 mg/ml x 5 amp. op. 5 2 Fenoterol inj. 0,025mg/ml x 5 amp. op. 10 3 Verapamil inj. 5mg/2 ml x 5 amp. op. 35 4 Sulprostone 0,5mg /2ml x 3 amp. op. 25
Interne Kennung: część 79 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 80
Beschreibung: Sterylny żel zawierający ACP ( auto – crosslinked polysacharide) do zapobiegania zrostom po zabiegach chirurgicznych w obszarze jamy brzusznej i miednicy. Opakowanie: Strzykawka a 10 ml zawierająca 30 mg ACP + kaniula do aplikacji dł. 30 cm . op. 120
Interne Kennung: część 80 zamówienia
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 81
Beschreibung: 1 Koncentrat kwaśny do hemodializy wodorowęglanowej w proporcjach 1+34, pojemność 4,7 l. Zawartość jonów wapnia i potasu w zależności od potrzeb Zamawiającego kanister/worek 120 2 Wodorowęglan sodowy suchy do hemodializy 650g szt. 120 3 Wodorowęglan sodowy suchy do hemodializy 760g szt. 5 4 Wodorowęglan sodowy suchy do hemodializy 1100g szt. 5 Produkty muszą być kompatybilne z aparatem nerkozastępczym AK 98
Interne Kennung: część 81 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 82
Beschreibung: 1 "Jałowy, apirogenny worek trójkomorowy, składający się z 50 % r-r glukozy 80 ml, pediatrycznego 5,9 % roztworu aminokwasów z elektrolitami 160 ml oraz 12,5 % emulsji tłuszczowej 60 ml. Opakowanie 10 worków 300 ml" op. 10 2 "Jałowy, apirogenny worek trójkomorowy, składający się z 50 % r-r glukozy 155 ml, pediatrycznego 5,9 % roztworu aminokwasów z elektrolitami 221 ml oraz 12,5 % emulsji tłuszczowej 124 ml. Opakowanie 6 worków 500 ml" op. 1 3 Preparat wielowitaminowy a 750 g ( witaminy rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczach: Witaminę A , D3, E, , C, B1, B2, B6, B12, PP, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy , Biotynę, Proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań i infuzji x 10 fiol. op. 170
Interne Kennung: część 82 zamówienia
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 83
Beschreibung: 1 Wchłanialny hemostatyczny opatrunek chirurgiczny (połaczenie kleju fibrynowego i siatki kolagenowej) 9,5 x 4,8 x 0,5 cm x 1 szt. op. 650 2 Wchłanialny hemostatyczny opatrunek chirurgiczny (połaczenie kleju fibrynowego i siatki kolagenowej) 4,8 x 4,8 x 0,5 cm x 2 szt. op 250 3 Wchłanialny hemostatyczny opatrunek chirurgiczny (połaczenie kleju fibrynowego i siatki kolagenowej) 4,8 x 4,8 x 0,5 cm x 1 szt. (rolowany) op. 5 4 Wchłanialny hemostatyczny opatrunek chirurgiczny (połaczenie kleju fibrynowego i siatki kolagenowej) 3,0x2,5 x 0,5 cm x 1 szt. op. 5
Interne Kennung: część 83 zamówienia
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 84
Beschreibung: "Czterowalentna szczepionka przeciw grypie (rozszczepiony wirion), inaktywowana. Sezon 2026/27 Zamawiający dopuszcza szczepionkę trójwalentną uwzględniającą trzy szczepy A/Victoria/4897/2022 (H1N1)pdm09-like virus; A/Croatia/10136RV/2023 (H3N2)-like virus; B/Austria/1359417/2021 (B/Victoria lineage)-like virus, sezon 2026/27" dawka 200
Interne Kennung: część 84 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 85
Beschreibung: Phenylephrini hydrochloridum 10mg/ml x 10 amp. op. 40
Interne Kennung: część 85 zamówienia
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 86
Beschreibung: 1 Progesteronum 200 mg, Kapsułki dopochwowe, miękkie x 15 szt. op. 30 2 Sodium zirconium cyclosilicate 5 g, Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej x 30 sasz. op. 10
Interne Kennung: część 86 zamówienia
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 87
Beschreibung: 1 Palivizumabum, roztwór do wstrzykiwań, 100 mg/ml, fiol. 0,5 ml op. 50 2 Palivizumabum, roztwór do wstrzykiwań, 100 mg/ml, fiol. 1 ml op. 60 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B 40
Interne Kennung: część 87 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 88
Beschreibung: Roxadustatum tabl. powl. 20 mg x 12 szt. op. 40 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B 37
Interne Kennung: część 88 zamówienia
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 89
Beschreibung: 10 % formalina buforowana, przeznaczona do utrwalania materiału tkankowego op. 5 l., gotowa do użycia, wyrób medyczny do diagnostyki in vitro , CE op. 120
Interne Kennung: część 89 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien