See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadania rozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Bierdzany.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadania rozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Bierdzany. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy ETAPY realizacji: ETAP 1 - wsparcie Zamawiającego w procesie wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych, ETAP 2 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej na podstawie przygotowanego PFU, ETAP 3 - pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad realizacją robót budowalnych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową.
Vorherige Bekanntmachung: 277937-2026
Interne Kennung: ZG.270.3.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001