See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci wodociągowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci wodociągowej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj.: 1) Cz. 1: Łączniki montażowe 2) Cz. 2: Rury 3) Cz. 3: Nawiertki elektrooporowe 4) Cz. 4: Studnie wodomierzowe 5) Cz. 5: Hydranty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentach zamówienia, w tym w szczególności w cz. II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: PU-252-15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Łączniki montażowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje dostawę łączników montażowych. Szczegółowy opis określony został w cz. II SWZ - OPZ w pkt. I ppkt 3.1. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-15/26 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44161000 Pipelines
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Rury
Beschreibung: Zamówienie przewiduje dostawę rur. Szczegółowy opis zamówienia został określony w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.2. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-15/26 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Nawiertki elektrooporowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę nawiertek elektrooporowych. Szczegółowy opis zamówienia określony został w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.3. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-15/26 cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.3, przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy. Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 cz. III SWZ-IPU na cz. 3, 4, 5 (Istotne Postanowienia Umowy).
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Studnie wodomierzowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę studni wodomierzowych. Szczegółowy opis przedmiotu został określony w cz. II SWZ - OPZ w pkt. I. 3.4. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-15/26 cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161000 Pipelines, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.4 - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy. Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 cz. III SWZ-IPU na cz. 3, 4, 5 (Istotne Postanowienia Umowy).
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Hydranty
Beschreibung: Zamówienie przewiduje sukcesywną dostawę zasuw kołnierzowych. Szczegółowy opis zamówienia określony został w cz. II SWZ - OPZ w pkt. I.3.5. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-15/26 cz. 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zakupywanych Materiałów, tj. zwiększenie (prawo opcji) ilości zakupywanych Materiałów określonych w cz. II SWZ - OPZ pkt. I.3.5 - przy czym nie może ono przekroczyć 20% wartości Umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy. Nabycie Materiałów w ramach prawa opcji nastąpi z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 cz. III SWZ-IPU na cz. 3, 4, 5 (Istotne Postanowienia Umowy).