2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Strzelce Opolskie i jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odbiorcom końcowym Gminy Strzelce Opolskie oraz jej jednostkom organizacyjnym, energii elektrycznej, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej dla obiektów należących do odbiorców końcowym (punktów poboru energii PPE), w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem w roku 2027, przy prognozowanym zapotrzebowaniu na energię elektryczną wynoszącym ok. 4,2 GWh i sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 2 925 kW
Interne Kennung: RZP.271.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001