2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna výtahů ve Strakově akademii a Hrzánském paláci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: Část 1: Výměna osobního výtahu ve střední části budovy Strakovy akademie Část 2: Výměna nákladního výtahu u gastra za hydraulickou nůžkovou plošinu a výměna malého nákladního výtahu u kuchyně v budově Strakovy akademie Část 3: Výměna nákladního výtahu v Hrzánském paláci Kromě samotné dodávky bude zhotovitel zajišťovat projektovou, resp. výrobní dokumentaci včetně inženýrské činnosti, tj. zajištění souhlasných stanovisek orgánů státní správy, tzv. „design&build“ (dodávka na klíč). Součástí díla bude i následný servis po dobu záruky (5 let).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výměna osobního výtahu ve střední části budovy Strakovy akademie
Beschreibung: Výměna osobního výtahu ve střední části budovy Strakovy akademie Podkladem pro vypracování cenové nabídky dodávky zboží je technická specifikace výtahu: pro Část 1: - Příloha 1 (osobní výtah Strakova akademie) - Přílohy C1 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy pro Část 1) Předmět plnění podrobněji: Etapa č. 1 - Výrobní projektová dokumentace Zpracování výrobní projektové dokumentace dle technických parametrů specifikovaných v Příloze 1 vzoru Smlouvy v příloze C1 ZD, včetně položkového rozpočtu. Součástí plnění v Etapě 1 bude také projednání s dotčenými orgány státní správy a vyřízení všech potřebných vyjádření a povolení nezbytných k realizaci díla (stavební inženýring). Etapa č. 2 - Realizace díla Demontáž a odstranění stávajícího výtahu včetně likvidace odpadu, sanace a stavební úpravy stávající šachty, realizace díla dle výrobní projektové dokumentace a dle smluvního harmonogramu. Následné uvedení do provozu, včetně všech předepsaných kontrol a zkoušek. Etapa č. 3 - Servis díla Servis po dobu pětileté záruční doby, kdy součástí ceny jsou VEŠKERÉ práce a náhradní díly, které budou pro servis a opravu po celou dobu záruky potřebné. Součástí ceny je také závěrečná technická prohlídka celého systému před koncem záruční doby a výměna komponent, které lze považovat za běžné spotřební prvky s krátkou životností.
Interne Kennung: SPIS-2025-4080-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si změny závazku nevyhradil
Los: LOT-0004
Titel: Výměna nákladního výtahu v Hrzánském paláci
Beschreibung: Výměna nákladního výtahu v Hrzánském paláci. Podkladem pro vypracování cenové nabídky dodávky zboží je technická specifikace výtahu pro Část 3 - Příloha 3 (nákladní výtah Hrzánský palác) - Přílohy C3 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy Pro část 3) Předmět plnění podrobněji: Etapa č. 1 - Výrobní projektová dokumentace Zpracování výrobní projektové dokumentace dle technických parametrů specifikovaných v Příloze č. 3 vzoru Smlouvy v příloze C3 ZD, včetně položkového rozpočtu. Součástí plnění v Etapě 1 bude také projednání s dotčenými orgány státní správy a vyřízení všech potřebných vyjádření a povolení nezbytných k realizaci díla (stavební inženýring). Etapa č. 2 - Realizace díla Demontáž a odstranění stávajícího výtahu včetně likvidace odpadu, sanace a stavební úpravy stávající šachty, realizace díla dle výrobní projektové dokumentace a dle smluvního harmonogramu. Následné uvedení do provozu, včetně všech předepsaných kontrol a zkoušek. Etapa č. 3 - Servis díla Servis po dobu pětileté záruční doby, kdy součástí ceny jsou VEŠKERÉ práce a náhradní díly, které budou pro servis a opravu po celou dobu záruky potřebné. Součástí ceny je také závěrečná technická prohlídka celého systému před koncem záruční doby a výměna komponent, které lze považovat za běžné spotřební prvky s krátkou životností.
Interne Kennung: SPIS-2025-4080-3
Los: LOT-0003
Titel: Výměna nákladního výtahu u gastra za hydraulickou nůžkovou plošinu a výměna malého nákladního výtahu u kuchyně v budově Strakovy akademie
Beschreibung: Výměna nákladního výtahu u gastra za hydraulickou nůžkovou plošinu a výměna malého nákladního výtahu u kuchyně v budově Strakovy akademie. Podkladem pro vypracování cenové nabídky dodávky zboží je technická specifikace výtahu pro Část 2: - Příloha 2 (hydraulická nůžková plošina u gastra a malý nákladní výtah u kuchyně Strakovy akademie) - Přílohy C2 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy pro Část 2) Předmět plnění podrobněji: Etapa č. 1 - Výrobní projektová dokumentace Zpracování výrobní projektové dokumentace dle technických parametrů specifikovaných v Příloze č. 2 vzoru Smlouvy v příloze C2 ZD, včetně položkového rozpočtu. Součástí plnění v Etapě 1 bude také projednání s dotčenými orgány státní správy a vyřízení všech potřebných vyjádření a povolení nezbytných k realizaci díla (stavební inženýring). Etapa č. 2 - Realizace díla Demontáž a odstranění stávajícího výtahu včetně likvidace odpadu, sanace a stavební úpravy stávající šachty, realizace díla dle výrobní projektové dokumentace a dle smluvního harmonogramu. Následné uvedení do provozu, včetně všech předepsaných kontrol a zkoušek. Etapa č. 3 - Servis díla Servis po dobu pětileté záruční doby, kdy součástí ceny jsou VEŠKERÉ práce a náhradní díly, které budou pro servis a opravu po celou dobu záruky potřebné. Součástí ceny je také závěrečná technická prohlídka celého systému před koncem záruční doby a výměna komponent, které lze považovat za běžné spotřební prvky s krátkou životností.
Interne Kennung: SPIS-2025-4080-2