See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi różnego typu. Zamówienie zostało podzielone na 37 części: Część 1 – Adapter PWA56639; Część 2 – Końcówki śrubokrętów; Część 3 – Urządzenia i narzędzia światłowodowe; Część 4 – Frezy BAT; Część 5 – Frezy do kleju; Część 6 – Narzędzia krawieckie; Część 7 – Klucze; Część 8 – Narzędzia elektroniczne; Część 9 – Noże i ostrza; Część 10 – Pistolety i dysze; Część 11 – Płytki; Część 12 – Narzędzia i urządzenia warsztatowe; Część 13 – Przewody; Część 14 – Różne narzędzia I; Część 15 – Skrzynie; Część 16 – Narzędzia specjalistyczne; Część 17 – Szczotki czyszczące; Część 18 – Narzędzia do honowania; Część 19 – Różne szczotki; Część 20 – Różne narzędzia II; Część 21 – Narzędzia pomiarowe; Część 22 – Rozwiertaki; Część 23 – Narzędzia elektroniczne; Część 24 – Wiertarko – wkrętarki; Część 25 – Wiertła; Część 26 – Wkrętaki; Część 27 – Wózki; Część 28 – Zestawy; Część 29 – Szpachelki i szpatułki; Część 30 – Lampy; Część 31 – Mikrokomputer do tokarki; Część 32 – Wyposażenie warsztatowe; Część 33 – Podstawa 116000-1-T13; Część 34 – Przyrządy specjalne; Część 35 – Narzędzia Część 36 – Elektronarzędzia Część 37 – Narzędzia ręczne. 2. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: Formularz Cenowy – załącznik nr 3a,3b, 3c do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a, 5b, 5c do SWZ; 3. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5a, 5b, 5c do SWZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w „Opisie przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: 33/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43830000 Elektrowerkzeuge, 44511000 Handwerkzeug, 44512000 Diverses Handwerkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Adapter PWA56639
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43830000 Elektrowerkzeuge, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44511000 Handwerkzeug, 44512000 Diverses Handwerkzeug
Menge: 37
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Końcówki śrubokrętów
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Urządzenia i narzędzia światłowodowe
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Frezy BAT
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Frezy do kleju
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Narzędzia krawieckie
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Klucze
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Narzędzia elektroniczne
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Noże i ostrza
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Pistolety i dysze
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Płytki
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Narzędzia i urządzenia warsztatowe
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Przewody
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Różne narzędzia I
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Skrzynie
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Narzędzia specjalistyczne
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Szczotki czyszczące
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Narzędzia do honowania
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Różne szczotki
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Różne narzędzia II
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – Narzędzia pomiarowe
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Rozwiertaki
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Narzędzia elektroniczne
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Wiertarko – wkrętarki
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – Wiertła
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – Wkrętaki
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 – Wózki
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 – Zestawy
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 – Szpachelki i szpatułki
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 – Lampy
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 – Mikrokomputer do tokarki
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 – Wyposażenie warsztatow
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 – Podstawa 116000-1-T13
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 – Przyrządy specjalne
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 – Narzędzia
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 – Elektronarzędzia
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 – Narzędzia ręczne