See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do jednostek napędowych PowerPack MTU pojazdów trakcji spalinowej spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oryginalnych, fabrycznie nowych, wolnych od wad części zamiennych do jednostek napędowych PowerPack MTU w spalinowych pojazdach trakcyjnych.----- 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części zgodnie z informacja zawartą w pkt 5. SWZ IDW.----- 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU-II część SWZ) przygotowanymi odrębnie dla każdej z siedmiu części, stanowiącymi integralną część SWZ.----- 4. Działając na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający informuje, że zastosuje tzw. „procedurę odwróconą”, tzn. - najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.----- 5. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej Platforma) dostępnej pod adresem https://kd.eb2b.com.pl. Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wyjaśnienia oraz inne dokumenty w przedmiotowym postępowaniu oraz umowa są sporządzone w języku polskim.----- 6. Mając na uwadze zapis art. 133 ust.1 Pzp, SWZ zostanie udostępniona pod adresem https://kd.eb2b.com.pl od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.-----7. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym postępowaniem: https://kd.eb2b.com.pl
Vorherige Bekanntmachung: 65961-2026
Interne Kennung: KD.OZZ.272.U.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa cylindrów sterowania przekładni ZF
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cylindrów sterowania przekładni ZF przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 1 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1. (KD.OZZ.272.U.65.1.2025)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji nie jest przewidziane w niniejszym zamówieniu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa przewodów do jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przewodów do jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 2 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 2 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2. (KD.OZZ.272.U.65.2.2025)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Dostawa części silnikowych do jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części silnikowych do jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 3 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 3 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3. (KD.OZZ.272.U.65.3.2025)
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. Dostawa elementów głównych silnika do jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów głównych silnika do jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 4 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 4 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4. (KD.OZZ.272.U.65.4.2025)
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. Dostawa elementów układu paliwowego do jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów układu paliwowego do jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 5 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 5 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5. (KD.OZZ.272.U.65.5.2025)
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. Dostawa części wyposażenia elektrycznego do jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części wyposażenia elektrycznego do jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 6 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 6 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6. (KD.OZZ.272.U.65.6.2025)
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7. Dostawa elementów głównych wyposażenia jednostek napędowych PowerPack MTU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów głównych wyposażenia jednostek napędowych PowerPack MTU przeznaczonych do pojazdów trakcji spalinowej.----- 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 7 (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy dla Zadania 7 (WU-II część SWZ), stanowiącymi integralną część SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7. (KD.OZZ.272.U.65.7.2025)