See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej lub ratownictwa medycznego na rzecz pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego obejmujące m.in.: • świadczenia udzielane w godzinach od 8:00 do 20:00, • świadczenia udzielane w godzinach od 15:00 do 7:00 dnia następnego, • świadczenia udzielane w trybie całodobowym, tj. od 8:00 do 8:00 dnia następnego.
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej lub ratownictwa medycznego na rzecz pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego obejmujące m.in.: • świadczenia udzielane w godzinach od 8:00 do 20:00, • świadczenia udzielane w godzinach od 15:00 do 7:00 dnia następnego, • świadczenia udzielane w trybie całodobowym, tj. od 8:00 do 8:00 dnia następnego.
Interne Kennung: Konkurs 24/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001