2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie Krytej i Letniej Pływalni ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa – sprzątanie, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych krytej i letniej Pływalni ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.
Interne Kennung: ZP/7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi sprzątania obiektu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001