351228-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – „CANNONEER group s.r.o. - snížení energetické náročnosti II“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„CANNONEER group s.r.o. - snížení energetické náročnosti II“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka nůžek. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung„CANNONEER group s.r.o. - snížení energetické náročnosti II“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001