2. Verfahren
Verfahren
Titel: Péče o výsadby a provádění náhradních výsadeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění náhradních výsadeb a odborné péče o výsadby dřevin rostoucích kolem pozemních komunikací a na pozemcích určených k realizaci náhradních výsadeb.
Interne Kennung: 01CS-000396
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001