351297-2026 - Ergebnis
Polen – Datensicherheitssoftwarepaket – SYSTEM OCHRONY EDR/XDR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSYSTEM OCHRONY EDR/XDR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji na system ochrony cybernetycznej klasy EDR/XDR
Vorherige Bekanntmachung112191-2026
Interne KennungDZ.271.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w sposób elektroniczny za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1262737 Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 21-06-2026r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelSystem ochrony EDR/XDR
BeschreibungSystem ochrony EDR/XDR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają aktualne załączniki do SWZ. Dofinansowanie zamówienia w ramach Projektu pn.: „Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań IT w celu poprawy funkcjonowania Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
Interne KennungDZ.271.14.2026 - System ochrony EDR/XDR
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje stosowania opcji.