35131-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen – Świadczenie usług psychologicznych, prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD oraz prowadzenie superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług psychologicznych, prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD oraz prowadzenie superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych, prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD oraz prowadzenie superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego na potrzeby Regionalnego Punktu Diagnoz i Terapii FAS/FASD w Lublinie z podziałem na następujące części: 1) Część 1. Usługa prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ. 2) Część 2. Świadczenie usług prowadzenie grupy wsparcia oraz poradnictwa psychologicznego w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie dla rodziców oraz opiekunów dzieci z zespołem FAS/FASD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ. 3) Część 3. Świadczenie usług przeprowadzenia sesji superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego w Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne KennungDSP.PN.2311.62.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://platformazakupowa.pl/transakcja/1042196 - pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1. Usługa prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie diagnozy psychologicznej w zakresie FAS/FASD w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
LosLOT-0003
TitelCzęść 2. Świadczenie usług prowadzenie grupy psychoedukacyjnej oraz konsultacji indywidualnych w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie dla rodziców oraz opiekunów dzieci z zespołem FAS/FASD.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług prowadzenie grupy psychoedukacyjnej oraz konsultacji indywidualnych w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie dla rodziców oraz opiekunów dzieci z zespołem FAS/FASD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0004
TitelCzęść 3. Świadczenie usług przeprowadzenia sesji superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego w Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług przeprowadzenia sesji superwizji dla członków Zespołu Diagnostyczno-Terapeutycznego w Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne KennungCzęść 3