2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse maaimachines
Beschreibung: NV Irado is een ervaren en betrouwbare partner op het gebied van beheer van de openbare ruimte binnen de gemeenten Schiedam, Vlaardingen en Capelle aan den IJssel. In Schiedam voeren wij het grootste deel van deze werkzaamheden uit en zijn wij onder andere verantwoordelijk voor het beheer van de sportvelden. Om de afgesproken kwaliteitsnormen te blijven waarborgen, is het essentieel dat wij beschikken over professionele en goed functionerende maaimachines. Een deel van ons huidige machinepark is echter verouderd en aan vervanging toe. Met het oog op het nieuwe maaiseizoen en de geplande vervangingen is het noodzakelijk om tijdig een aanbestedingsprocedure te starten. Binnen de scope van deze Europese aanbesteding vallen: Levering kooimaaiers; Levering cirkelmaaiers 1 en 3 deks; Optioneel onderhoud, service en keuringcontract gedurende de geoffreerde garantieperiode; De totale raming bedraagt naar schatting tussen de €500.000,- en €550.000,- euro, waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. In de huidige planning zijn momenteel vijf machines opgenomen, met één optionele machine. De genoemde afname kan met maximaal 35% worden overschreden totdat de raamovereenkomst volledig is uitgenut.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0000