2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestuurs- en Raadsinformatiesysteem
Beschreibung: Vervanging van Bestuurs- en Raadsinformatiesysteem inclusief de migratie van de bestanden van de huidige omgeving naar de nieuwe omgeving. Bij livegang van de oplossing zal gebruik gemaakt worden van de onderdelen “collegevergaderingen” en “raadsvergaderingen”. Zodra de nieuwe gemeenteraad volledig is geïnstalleerd en ingewerkt, zullen de werkzaamheden in het BIS/RIS worden uitgebreid en zal ook het “paraferen” binnen de nieuwe oplossing plaats gaan vinden. Tevens dient de data uit het huidige systeem gemigreerd te worden naar de nieuwe omgeving. Meer informatie over de migratie-omvang en gebruikersaantallen is te vinden in paragraaf 2.4 van het beschrijvend document
Interne Kennung: P-1315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijving aanbesteding
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P-1315
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48219300 Administratieve software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties