2. Verfahren
Verfahren
Titel: Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec” poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz wdrożenie i udostępnienie e-usług o wysokim stopniu dojrzałości. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część I: OPROGRAMOWANIE (Platforma e-usług); Część II: SPRZĘT I INFRASTRUKTURA; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2a do SWZ - dla części I i Załącznik nr 2b do SWZ - dla części II - Projektowane postanowienia umowy. Zamówienie współfinansowane jest z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027”, działanie 1.2 Cyfryzacja. Nazwa projektu: Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec, numer projektu FEPK.01.02-IZ.00-0028/23.
Interne Kennung: IKŚR.271.2.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 79999100 Scanning, 38421100 Wasserzähler, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Oprogramowanie (Platforma e-usług)
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec” poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz wdrożenie i udostępnienie e-usług o wysokim stopniu dojrzałości. II. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. III. Części I obejmuje dostarczenie oprogramowania (Platforma e-usług) wraz z jego instalacją i integracją w jeden spójny system. Na przedmiot zamówienia dla niniejszej części składają się następujące elementy: 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca; 2. Aplikacja mobilna; 3. Oprogramowanie dziedzinowe; 4. System GIS; 5. E-edukacja; 6. Obieg dokumentów; 7. ePSZOK; 8. eRada; 9. Monitoring środowiska; 10. System eWoda; 11. Strona WWW; 12. Szkolenia TiK typ II; 13. Dokumentacja techniczna; 14. Integracja (Platforma e-usług publicznych); 15. Instalacja i konfiguracja - część nr I (Platforma e-usług publicznych); IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2a do SWZ - dla części I i Załącznik nr 2b do SWZ - dla części II - Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 79999100 Scanning
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Sprzęt i infrastruktura
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Platforma e-usług publicznych w Gminie Nozdrzec” poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz wdrożenie i udostępnienie e-usług o wysokim stopniu dojrzałości. II. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. III. Części II obejmuje dostarczenie sprzętu i infrastruktury wraz z ich instalacją, konfiguracją i wdrożeniem. Na przedmiot zamówienia dla niniejszej części składają się następujące elementy: 1. Licencja na system Backupu; 2. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa; 3. Wodomierze; 4. Przepływomierz; 5. Serwer; 6. Firewall – klaster; 7. Centralny system logów; 8. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem; 9. Laptop; 10. Centralny UPS; 11. Agregat; 12. System do transmisji obrad Rady Gminy – sprzęt; 13. Instalacja i konfiguracja – część II (Platforma sprzętowa); 14. Opracowanie procedur bezpieczeństwa informacji i przetwarzania danych; 15. Szkolenia TiK typ I; 16. Dokumentacja techniczna; IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2a do SWZ - dla części I i Załącznik nr 2b do SWZ - dla części II - Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme