See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur Bedrijfsvoering Zuid-Limburg Bereikbaar
Beschreibung: Binnen Zuid-Limburg bereikbaar is per 1 oktober 2024 de functie van adviseur bedrijfsvoering beschikbaar. De overeenkomst vanuit deze uitvraag zal worden aangegaan met één (1) opdrachtnemer. De beoogde ingangsdatum is gesteld op 1 oktober 2024 (of in nadere afstemming met de opdrachtgever) en loopt tot en met 31 december 2024. Opdrachtgever kan, in overeenstemming met de opdrachtnemer, de overeenkomst vijfmaal (5) verlengen voor de duur van twaalf (12) maanden.
Interne Kennung: TI-2024-0779
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uitvraag binnen het dynamisch aankoopsysteem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000