See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie poboczy przy drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Zielonej Górze - RDW w Kożuchowie: Zad. nr 1 – OD Kożuchów Zad. nr 2 – OD Lubsko Zad. nr 3 – OD Sława Zad. nr 4 – OD Żagań
Beschreibung: DOTYCZY ZADANIA NR 1: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz w miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Kożuchów DOTYCZY ZADANIA NR 2: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego, a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz w miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Lubsko DOTYCZY ZADANIA NR 3: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Sława DOTYCZY ZADANIA NR 4: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Żagań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 –Obwód Drogowy Kożuchów
Beschreibung: DOTYCZY ZADANIA NR 1: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz w miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Kożuchów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.9.2026 -Zadanie nr 1 –Obwód Drogowy Kożuchów
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Obwód Drogowy Lubsko
Beschreibung: DOTYCZY ZADANIA NR 2: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego, a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz w miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Lubsko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ
Interne Kennung: WZP.2910.9.2026 - Zadanie nr 2 – Obwód Drogowy Lubsko
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Obwód Drogowy Sława
Beschreibung: DOTYCZY ZADANIA NR 3: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Sława. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.9.2026 - Zadanie nr 3 – Obwód Drogowy Sława
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Obwód Drogowy Żagań
Beschreibung: DOTYCZY ZADANIA NR 4: Przedmiotem zamówienia jest 2-krotne mechaniczne koszenie traw i chwastów oraz jednorocznych samosiewów drzew i krzewów z pasa drogowego a także ręczne wykaszanie przy pachołkach hektometrowych, znakach pionowych, drzewach, w obrębie barier drogowych ochronnych oraz miejscach niedostępnych dla kosiarek bijakowych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie OD Żagań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.9.2026- Zadanie nr 4 – Obwód Drogowy Żagań