See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont podzespołów przenośników taśmowych dla Oddziałów PGG S.A.
Beschreibung: Remont podzespołów przenośników taśmowych dla Oddziałów PGG S.A.
Interne Kennung: 442400927
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Pioma
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Pioma
Interne Kennung: 442400927-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Mifama
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Mifama
Interne Kennung: 442400927-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Sigma
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Sigma
Interne Kennung: 442400927-3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Wampol
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Wampol
Interne Kennung: 442400927-4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5- Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Vacat
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Vacat
Interne Kennung: 442400927-5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Patentus
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Patentus
Interne Kennung: 442400927-6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Linter
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Linter
Interne Kennung: 442400927-7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Becker-Warkop
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Becker-Warkop
Interne Kennung: 442400927-8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Artech
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Artech
Interne Kennung: 442400927-9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Famur
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Famur
Interne Kennung: 442400927-10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Nowomag
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji Nowomag
Interne Kennung: 442400927-11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji M-Profil
Beschreibung: Zadanie nr 12 - Remont podzespołów przenośników taśmowych produkcji M-Profil
Interne Kennung: 442400927-12