2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka klinického informačního systému (KIS) a laboratorního informačního systému (LIS) s vývojem a implementací požadovaných funkcionalit, implementace obou systémů v rámci zdravotnického zařízení zadavatele, a dále též proškolení zaměstnanců zadavatele a poskytnutí záruky na oba informační systémy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve třech fázích, nejprve dochází k podání žádosti o účast a teprve po jejich posouzení zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku může podat pouze ten účastník, který byl zadavatelem vyzván k podání předběžné nabídky. Následně zadavatel s účastníky zadávacího řízení jedná o jejich předběžných nabídkách. Po ukončení jednání o předběžných nabídkách zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání nabídek. Nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván. Náležitosti žádostí o účast, předběžných nabídek a nabídek jsou vymezeny dále v této zadávací dokumentaci. Po otevření předběžných nabídek zadavatel provede posouzení splnění podmínek účasti a hodnocení předběžných nabídek. Zadavatel při posouzení splnění podmínek účasti a hodnocení předběžných nabídek postupuje dle ustanovení této zadávací dokumentace uvedených níže. Zadavatel si v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ vyhrazuje, vyhradit, že nemusí o předběžných nabídkách jednat a může zadat veřejnou zakázku na základě předběžné nabídky. V takovém případě budou předběžné nabídky považovány za nabídky, posouzení a hodnocení předběžných nabídek bude považováno za výsledné posouzení a hodnocení nabídek a zadavatel bude v jednacím řízení s uveřejněním následně postupovat výběrem dodavatele. Nerozhodne-li Zadavatel dle o tom, že o předběžných nabídkách nebude jednáno, uskuteční se po otevření, posouzení a předběžném hodnocení předběžných nabídek jednání o předběžných nabídkách. Jednání o předběžných nabídkách může probíhat ústní či písemnou formou, přičemž konkrétní formu jednání určí zadavatel v písemné výzvě k jednání. Zadavatel může uplatnit obě formy jednání. Součástí výzvy k jednání může být i oznámení o výsledku hodnocení předběžných nabídek obsahující informace o hodnotách z předběžných nabídek jednotlivých účastníků odpovídajících hodnotícím kritériím (tj. hodnotách, které jsou předmětem hodnocení). Zadavatel si vyhrazuje právo sdělit účastníkům údaje z předběžných nabídek vztahující se k hodnotícím kritériím, jakož i výsledek hodnocení předběžných nabídek dle hodnotících kritérií. Účastníci podáním předběžné nabídky výslovně souhlasí s tím, že mohou být ostatním účastníkům zadávacího řízení sděleny údaje z jejich předběžné nabídky vztahující se k hodnotícím kritériím. Jednání o předběžných nabídkách bude probíhat odděleně s každým účastníkem zadávacího řízení a může probíhat i v několika kolech. Ústní jednání o Předběžných nabídkách: • jednání se uskuteční na základě písemné výzvy zadavatele, ve které bude uvedena doba, místo, jazyk a detailní předmět jednání, • na každé jednání bude účastník pozván, nevzal-li termín a místo dalšího kola jednání na vědomí při předchozím jednání. • z jednání bude pořízen protokol, ve kterém budou uvedena všechna ujednání, která mohou mít za následek změnu předběžné nabídky. Protokol z jednání podepisuje zadavatel a účastník. Podpisem protokolu z jednání se pro účastníka ujednání uvedená v protokolu stávají závazná. Pozdější ujednání uvedená v protokolu z jednání nahrazují předchozí ujednání. Písemné jednání o Předběžných nabídkách: • jednání se uskuteční na základě písemné výzvy zadavatele, ve které bude uveden detailní předmět jednání a stanovena lhůta pro písemnou odpověď ze strany účastníka. • reakcí Účastníka na tuto výzvu Zadavatele bude odpověď v písemné formě. Komunikace prostřednictvím NEN (Interního mailboxu NEN) nahrazuje protokol z jednání. Po dobu jednání se zadavatelem může účastník zadávacího řízení předběžnou nabídku vylepšovat ve prospěch Zadavatele. Předmětem jednání o předběžných nabídkách budou zejména parametry nabízeného technického řešení a dále též parametry, jež jsou předmětem dílčích hodnotících kritérií. Detailní předmět jednání bude uveden v pozvánce na jednání. Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit Zadávací podmínky, zejména technické podmínky, vyjma minimálních technických podmínek uvedených v příloze č. 2 – Technická specifikace a vyjma pravidel pro hodnocení nabídek uvedených v této zadávací dokumentaci. O takové změně nebo doplnění bude zadavatel účastníky písemně informovat a poskytne jim přiměřenou dobu pro úpravu předběžných nabídek. Po podání upravených předběžných nabídek zadavatel provede nové posouzení splnění podmínek účasti ve vztahu k změněným nebo doplněným zadávacím podmínkám. Po ukončení jednání vyzve zadavatel účastníky k podání nabídek. Nabídky se nesmí odchylovat od výsledků jednání o předběžných nabídkách. Bude-li se Nabídka Účastníka odchylovat od výsledků jednání o předběžných, bude Nabídka považována za nesplňující zadávací podmínky a účastník bude ze zadávacího řízení vyloučen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48814400 Klinisches Informationssystem, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: eHealth