2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu i sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego nad realizacją Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu i sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego nad realizacją Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap I” przewidzianego do współfinansowania przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Zakres przedmiotu Umowy: Zarządzanie, rozliczanie, kontrola oraz sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego na rzecz Zamawiającego nad realizacją całego procesu inwestycyjnego – projektowaniem i realizacją robót budowlanych w ramach Zadań wchodzących w zakres Projektu we wszystkich branżach projektowych i robót budowlanych, w tym w zakresie robót dodatkowych i zamiennych w celu skutecznego wyegzekwowania od Wykonawcy robót wymagań dotyczących jakości stosowanych materiałów i wykonywanych robót, kosztów realizacji robót oraz wykonania zadania zgodnie z dokumentacją projektową i w terminie ustalonym w Umowach na roboty.
Vorherige Bekanntmachung: 515601-2025
Interne Kennung: UE/JRP/C/191/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UE/JRP/C/191/2/2025