2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zasilanego paliwem CNG fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton dla Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice. Śmieciarka powinna być fabrycznie nowa, rok produkcji minimum 2025. Pełen opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup zasilanego paliwem CNG fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton
Interne Kennung: 8/2026/ZOMM