See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování odborné učebny a školního hřiště v ZŠ J. Arbesa v Mostě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce učebny informatiky včetně stavebních úprav, vybavení AV/IT technikou, dodávky a montáže nábytku a rekonstrukce přilehlého sportoviště v areálu základní školy. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části: Část 1 – Stavební úpravy: Stavební úpravy učebny informatiky a navazujících prostor, včetně elektroinstalací, výměny podlah, úprav otopných těles a nových povrchů. Část 2 – AV/IT vybavení a konektivita: Dodávka a instalace audiovizuální a IT techniky, včetně datových rozvodů a kompletního zajištění konektivity rekonstruované učebny. Část 3 – Nábytek: Dodávka a montáž specializovaného nábytku do učebny informatiky dle schválené projektové dokumentace. Část 4 – Sportoviště: Rekonstrukce existujícího sportovního areálu u školy, obnova sportovních povrchů, oplocení a vybavení
Interne Kennung: 9003/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162000 Lehrmaterial, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 72700000 Computernetze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45236100 Nivellierungsarbeiten für diverse Sportanlagen, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – stavební část
Beschreibung: Stavební úpravy učebny informatiky a navazujících prostor, včetně elektroinstalací, výměny podlah, úprav otopných těles a nových povrchů.
Interne Kennung: 9003/2026 - část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy s vybraným zhotovitelem/dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to výhradu prodloužení doby pro dokončení (změna termínu plnění): - z důvodu mimořádně nepříznivých klimatických podmínek, tj. takových klimatických podmínek, které objektivně znemožní provádění stavebních prací podle technologických postupů stanovených projektovou dokumentací a současně neumožní realizaci žádné jiné části předmětu plnění (včetně dodávek), kterou lze za daných podmínek provádět. V takovém případě se prodlužuje lhůta ke splnění smluvních povinností o dobu, kdy nebylo možné provádět stavební práce ani jiné související části plnění. Lhůta plnění může být prodloužena o dny, kdy tyto podmínky trvaly, pokud tato nemožnost plnění v souhrnu přesáhla dobu 1 týdne. Zhotovitel/dodavatel se zprostí odpovědnosti za prodlení pouze v rozsahu, v jakém nemožnost plnění přesáhla dobu 1 týdne. Tyto dny musí být zapsány ve stavebním deníku nebo jiné odpovídající evidenci plnění a doloženy relevantními doklady (např. technologickým postupem, popisem nebo dokladem o stavu počasí), ze kterých bude jednoznačně vyplývat, že klimatické podmínky byly pro danou část plnění nevhodné. - V případě vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností (vyšší moc), kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události, tj. situace, která znemožní provádět stavební práce nebo realizaci dodávek (např. výrobu, dopravu, instalaci či zprovoznění vybavení). Lhůta ke splnění smluvních povinností se v takovém případě prodlužuje o dobu, kdy nebylo možné plnění realizovat. Lhůta plnění může být prodloužena o dny, kdy tato situace trvala, pokud nemožnost plnění přesáhla v souhrnu dobu 1 týdne. Zhotovitel/dodavatel se zprostí odpovědnosti za prodlení pouze v rozsahu, v jakém nemožnost plnění přesáhla dobu 1 týdne. Tyto dny musí být zapsány ve stavebním deníku nebo jiné odpovídající evidenci plnění a doloženy relevantními doklady (např. popisem nebo dokladem o dané situaci), ze kterých bude jednoznačně vyplývat, že v důsledku této situace nebylo možné plnění realizovat. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ dále vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce a dodávky neprovedené a nevyfakturované.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Rekonstrukce sportoviště
Beschreibung: Rekonstrukce existujícího sportovního areálu u školy, obnova sportovních povrchů, oplocení a vybavení.“
Interne Kennung: 9003/2026 - část 4
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236100 Nivellierungsarbeiten für diverse Sportanlagen, 45342000 Errichtung von Zäunen
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Nábytek
Beschreibung: Dodávka a montáž specializovaného nábytku do učebny informatiky dle schválené projektové dokumentace.
Interne Kennung: 9003/2026 - část 3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – AV/IT vybavení, konektivita
Beschreibung: Dodávka a instalace audiovizuální a IT techniky, včetně datových rozvodů a kompletního zajištění konektivity rekonstruované učebny.
Interne Kennung: 9003/2026 - část 2
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen