35154-2024 - Wettbewerb
Polen – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Dostawa i budowa wiat przystankowych i gablot reklamowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i budowa wiat przystankowych i gablot reklamowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, którego Zamawiający zamierzają udzielić na podstawie i w okresie obowiązywania umów ramowych (24 miesięcy), jest wykonywanie, dostawa i montaż nowych wiat przystankowych i gablot reklamowych montowanych opcjonalnie w zależności od zlecenia Zamawiających na terenie działania Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii.
Interne Kennung: IS/2/ZP/1/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, którego Zamawiający zamierzają udzielić na podstawie i w okresie obowiązywania umów ramowych (24 miesięcy), jest wykonywanie, dostawa i montaż nowych wiat przystankowych i gablot reklamowych montowanych opcjonalnie w zależności od zlecenia Zamawiających na terenie działania Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikiem.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy