2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup licencji czasowych do monitorowania aplikacji i infrastruktury oraz systemów IBM i” na okres 12 miesięcy wraz z serwisem oprogramowania oraz wsparciem merytorycznym”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych do monitorowania aplikacji i infrastruktury oraz systemów IBM i” na okres 12 miesięcy wraz z serwisem oprogramowania oraz wsparciem merytorycznym,” w ramach którego wchodzi: 1) dostawa Licencji czasowych Oprogramowania do monitorowania aplikacji i infrastruktury 2) dostawa Licencji czasowych Oprogramowania do monitorowania systemów „IBM i” 3) usługa Serwisu Oprogramowania; 4) usługa Wsparcia merytorycznego w wymiarze 1920 Roboczogodzin. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 183193-2026
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych do monitorowania aplikacji i infrastruktury oraz systemów IBM i” na okres 12 miesięcy wraz z serwisem oprogramowania oraz wsparciem merytorycznym,” w ramach którego wchodzi: 1) dostawa Licencji czasowych Oprogramowania do monitorowania aplikacji i infrastruktury 2) dostawa Licencji czasowych Oprogramowania do monitorowania systemów „IBM i” 3) usługa Serwisu Oprogramowania; 4) usługa Wsparcia merytorycznego w wymiarze 1920 Roboczogodzin 2. Zamawiający wymaga by: 1) zamówienie zostało zrealizowane w zakresie nabycia prawa do korzystania z licencji czasowej Oprogramowania w terminie 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy. 2). Wykonawca realizował usługi Serwisu Oprogramowania przez okres 12 miesięcy od daty wskazanej w protokole odbioru licencji czasowej Oprogramowania. 3). Wykonawca realizował świadczenie usługi wsparcia merytorycznego w wymiarze 1920 Roboczogodzin. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.