See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VC/2024/1 - Onderhoud en optimalisatie van het afstandsbewakingssysteem ABBA
Beschreibung: Deze opdracht is een raamovereenkomst. De overheid levert bestellingen af in functie van haar behoeften. De werkelijk bestelde hoeveelheden kunnen verschillen van de hoeveelheden in de inventaris. De hoeveelheden in de inventaris zijn slechts indicatief en de inschrijvingsprijs dient derhalve louter ter vergelijking van de offertes. De opdrachtnemer kan uit de inventaris geen enkel recht putten, noch wat het totaal bedrag van de bestellingen betreft, noch wat de te bestellen hoeveelheden per post aangaat. Evenmin heeft de opdrachtnemer het recht op enige schadevergoeding, termijnsverlenging of andere vorm van herstel indien de opgegeven hoeveelheden uit de inventaris niet worden bereikt en dit ongeacht de rechtsbasis van zijn verzoek. Desalniettemin geeft het inschrijvingsbedrag een schatting van het geraamd jaarlijks bedrag van het geheel der bestellingen. De opdracht bestaat uit volgende deelopdrachten: ● Deelopdracht 1: Onderhoud van ABBA ● Deelopdracht 2: Verlenen van assistentie ● Deelopdracht 3: Aansluiten van nieuwe installaties ● Deelopdracht 4: Aanpassen, upgraden en uitbreiden van ABBA ● Deelopdracht 5: Leveren van consultancy ● Deelopdracht 6: Geven van opleidingen Deelopdrachten 1 en 2 starten de dag na verzending van de sluiting van de opdracht. Voor deelopdrachten 3, 4, 5 en 6 levert de overheid bestellingen af in functie van haar behoeften en levert hiertoe telkens een specifiek dienstbevel af. Het onderhoud tijdens de waarborgperiode voor deelopdrachten 3, 4 en 5 maakt integraal deel uit van de betreffende deelopdrachten. Dit onderhoud vangt aan op de datum van de voorlopige oplevering en eindigt op de datum van de definitieve oplevering. De waarborgtermijn bedraagt 2 jaar. Het onderhoud tijdens de waarborgtermijn dient inbegrepen te zijn in de prijs van de posten en wordt niet afzonderlijk vergoed. Het onderhoud tijdens de waarborgperiode geschiedt overeenkomstig de voorschriften van deelopdracht 1.
Interne Kennung: VC/2024/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VC/2024/1 - 2
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 50312610 Wartung von Informationstechnologieeinrichtungen, 50324100 Systemwartung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 50324200 Vorbeugende Wartung, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen