351600-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Udbud af Trapperengøring og vinduespolering i Boligforeningen AAB, Pulje Ballerup
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af Trapperengøring og vinduespolering i Boligforeningen AAB, Pulje Ballerup
BeschreibungBoligforeningen AAB udbyder hermed trapperengøring og vinduespolering i AAB Pulje Ballerup, der omfatter 10 boligafdelinger med option på yderligere 19 boligafdelinger. For nærmere information henvises til udbudsbetingelserne.
Interne Kennung284265423
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSe udbudsbetingelser og øvrige bilag.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0000