See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów 7 pakietów ”,
Beschreibung: „Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów 7 pakietów ”, Pakiet nr 1 - Odczynniki do wykrywania wrażliwości na leki p. gruźlicze oraz potwierdzenie wirusowych i bakteryjnych chorób współistniejących z gruźlicą z uwzględnieniem mechanizmów oporności w materiałach uzyskanych od pacjentów metodą RT-PCR wraz z dzierżawą aparatu do Real-time PCR Pakiet nr 2 -Odczynniki do wykrywania obecności antygenów bakterii trudno rosnących i wirusów w materiale uzyskanym od pacjentów metodami o wysokiej czułości wraz dzierżawą aparatu Pakiet nr 3 – Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą chemiluminescencji Pakiet nr 4 - Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą elektrochemiluminescencji Pakiet nr 5 - Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immunoenzymatyczną Pakiet nr 6 - Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immuno BLOT Pakiet nr 7 – Odczynniki, testy i materiały pomocnicze wraz z dzierżawą aparatu do testów multipleks PCR
Interne Kennung: 28/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Odczynniki do wykrywania wrażliwości na leki p. gruźlicze oraz potwierdzenie wirusowych i bakteryjnych chorób współistniejących z gruźlicą z uwzględnieniem mechanizmów oporności w materiałach uzyskanych od pacjentów metodą RT-PCR wraz z dzierżawą aparatu do Real-time PCR
Beschreibung: Pakiet nr 1 –Odczynniki do wykrywania wrażliwości na leki p. gruźlicze oraz potwierdzenie wirusowych i bakteryjnych chorób współistniejących z gruźlicą z uwzględnieniem mechanizmów oporności w materiałach uzyskanych od pacjentów metodą RT-PCR wraz z dzierżawą aparatu do Real-time PCR
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 –Odczynniki do wykrywania obecności antygenów bakterii trudno rosnących i wirusów w materiale uzyskanym od pacjentów metodami o wysokiej czułości wraz dzierżawą aparatu
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Odczynniki do wykrywania obecności antygenów bakterii trudno rosnących i wirusów w materiale uzyskanym od pacjentów metodami o wysokiej czułości wraz dzierżawą aparatu
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 –Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą chemiluminescencji
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą chemiluminescencji
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 –Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą elektrochemiluminescencji
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą elektrochemiluminescencji
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 –Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immunoenzymatyczną
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immunoenzymatyczną
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 –Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immuno BLOT
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Odczynniki wraz z dzierżawą aparatu do badań metodą immuno BLOT
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 –Odczynniki, testy i materiały pomocnicze wraz z dzierżawą aparatu do testów multipleks PCR
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Odczynniki, testy i materiały pomocnicze wraz z dzierżawą aparatu do testów multipleks PCR
Interne Kennung: Pakiet nr 7