351614-2025 - Ergebnis
Polen – Not- und Sicherheitsausrüstungen – Dostawa urządzeń UPS dla stacji roboczych w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń UPS dla stacji roboczych w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa urządzeń UPS dla stacji roboczych w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd””. 2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, tytuł projektu „Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Kraśnik oraz podległych JST”. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z instalacją 150 szt. urządzeń UPS dla stacji roboczych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 5. Adres dostawy – Urząd Miasta Kraśnik, ul. Lubelska 84, 23-200 Kraśnik. 6. Wykonawca wykona zamówienie z uwzględnieniem zapisów SWZ, załącznika nr 1 do SWZ oraz umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung204317-2025
Interne KennungZP.271.1.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001