35162-2026 - Ergebnis
Polen – Umwelttechnische Beratung – Ekspertyzy teriologiczne na potrzeby projektu PZO3 - część 4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEkspertyzy teriologiczne na potrzeby projektu PZO3 - część 4
Beschreibung1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz teriologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Karkonosze PLC020001, Wrzosowiska Świętoszowsko-Ławszowskie PLH020063, Góry Kamienne PLH020038, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji teriologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące zadania częściowe: 1) zadanie częściowe N1 – ekspertyza teriologiczna w obszarze Natura 2000 Karkonosze PLC020001, 2) zadanie częściowe N2 – ekspertyza teriologiczna w obszarze Natura 2000 Wrzosowiska Świętoszowsko-Ławszowskie PLH020063, 3) zadanie częściowe N3 – ekspertyza teriologiczna w obszarze Natura 2000 Góry Kamienne PLH020038. 3. Opis przedmiotu zamówienia ujęto w załączniku nr 1 do specyfikacji. 4. Zamawiający przewiduje konieczność przeniesienia praw własności intelektualnej do wykonanego przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis warunków umownych ujęto w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2a i 2b do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung590805-2025
Interne KennungWOA.261.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
LosLOT-0000
TitelZadanie N1
Beschreibung1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz teriologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Karkonosze PLC020001, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji teriologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne KennungN1
LosLOT-0001
TitelZadanie N2
Beschreibung1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz teriologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Wrzosowiska Świętoszowsko-Ławszowskie PLH020063, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji teriologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne KennungN2
LosLOT-0002
TitelZadanie N3
Beschreibung1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz teriologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Góry Kamienne PLH020038, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji teriologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne KennungN3