2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energia elektryczna wraz usługą dystrybucji na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej na rok 2027, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 18a. Szacunkowe zapotrzebowanie i zużycie w okresie obowiązywania umowy wynosi 3 100 [MWh]
Vorherige Bekanntmachung: 179976-2026
Interne Kennung: DZPZ-332-18PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZPZ-332-18PNU-2026 - zadanie nr 1