2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálních a technických plynů a dlouhodobý pronájem distribučních prostředků pro Vsetínskou nemocnici a.s. 2025 a násl.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek medicinálních a technických plynů a pronájem příslušných distribučních prostředků, včetně zajišťování nezbytných servisních služeb. Druhy a předpokládaná spotřeba medicinálních a technických plynů, jejichž dodávka je předmětem této veřejné zakázky, vč. specifikace distribučních prostředků, které jsou předmětem pronájmu, jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Předpokládané množství medicinálních a technických plynů, pronajatých tlakových lahví a zásobníku na zkapalněný medicinální kyslík_AKTUAL 1 a v Příloze č. 2 zadávací dokumentace – Pronájem a servis zásobníku na zkapalněný medicinální kyslík a odpařovací stanice_AKTUAL 1.
Interne Kennung: VSN-1120/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001