2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudsdiensten Datanetwerk OT
Beschreibung: Het doel van dit project is het formaliseren van de dienstverlening voor het onderhoud en de ondersteuning van het GVB-datanetwerk door middel van een raamovereenkomst met een geschikte leveranciers. zie leidraad
Interne Kennung: 2026-07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312310 Wartung von Datennetzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1