See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Gminy Głuchołazy oraz jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. odbiorcom końcowym energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 24 stycznia 2024 r. Prawo Energetyczne (Dz.U. z 2024 r. poz. 266). Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem. Łączna ilość punktów poboru energii wynosi 274, natomiast łączne prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną dla wszystkich PPE objętych zamówieniem wynosi 2 031 850 kWh, przy sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 3000 kW. Szczegółowy opis rozdział 4 SWZ
Interne Kennung: ZP.271.1.21.2025.JSz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. odbiorcom końcowym energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 24 stycznia 2024 r. Prawo Energetyczne (Dz.U. z 2024 r. poz. 266). Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 roku, w ilości zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem. Łączna ilość punktów poboru energii wynosi 274, natomiast łączne prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną dla wszystkich PPE objętych zamówieniem wynosi 2 031 850 kWh, przy sumarycznej mocy umownej wynoszącej ok. 3000 kW. Pozostałe informacje rozdział 4 SWZ.