See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją techniczno-technologiczną, specyfikacją techniczną, podstawowymi wymogami techniczno-użytkowymi zawartymi w załączniku nr 3a, 3b, 3c, 3d,3e, 3f, 3g, 3h, 3i do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35812000 Kampfuniformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts, 18443320 Feldmützen, 18330000 T-Shirts und Hemden, 35810000 Persönliche Ausrüstung, 18931000 Reisetaschen, 39561130 Etiketten und Abzeichen aus Spinnstoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Bluza polowa letnia i spodnie polowe letnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w załączniku nr 3a do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Kurtki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w załączniku nr 3b do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 2
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
Los: LOT-0003
Titel: 3. Koszulka Polo Khaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie podstawowymi wymaganiami techniczno - użytkowymi, stanowiącymi załącznik nr 3c do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 3
Haupteinstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Los: LOT-0004
Titel: 4. Koszulka z krótkim rękawem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3d do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Mundur letni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3e do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 5
Haupteinstufung (cpv): 35810000 Persönliche Ausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: 6. Czapka polowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3f do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 6
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
Los: LOT-0007
Titel: 7. Torba podróżna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3g do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 7
Haupteinstufung (cpv): 18931000 Reisetaschen
Los: LOT-0008
Titel: 8. Oznaki stopnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, opisem przedmiotu i stanowiącą załącznik nr 3h oraz 3i do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/ZP - część 8
Haupteinstufung (cpv): 39561130 Etiketten und Abzeichen aus Spinnstoffen