See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych dla szkół ponadpodstawowych Miasta Zamość w ramach projektu „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu (dalej ZSP Nr 1), b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu (dalej ZSP Nr 2), c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu (dalej ZSP Nr 3), d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu (dalej ZSP Nr 5). 2.Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla ZSP Nr 1 w Zamościu, ZSP Nr 2 w Zamościu, ZSP Nr 3 w Zamościu oraz ZSP Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3.Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1)dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2)udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3)udzielenie licencji na oprogramowanie, 4)przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Przedmiot zamówienia jest udzielany w podziale na pięć części zamówienia: Część 1 zamówienia: Komputery, monitory i laptopy z akcesoriami Część 2 zamówienia: Urządzenia skanujące i drukujące z wyposażeniem Część 3 zamówienia: Monitory interaktywne z wyposażeniem Część 4 zamówienia: Tablety graficzne oraz sprzęt do prezentacji Część 5 zamówienia: Gogle VR Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia. 5.Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11a, 11b, 11c, 11d i 11e do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia. 6.Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 1 zamówienia (według Załącznika nr 11a do SWZ): poz. 1-6 - ZSP Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 7-8 - ZSP Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 9 - ZSP Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. Część 2 zamówienia (według Załącznika nr 11b do SWZ): poz. 1-13 - ZSP Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 14-15 - ZSP Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 16-20 - ZSP Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. Część 3 zamówienia (według Załącznika nr 11c do SWZ): poz. 1-2 - ZSP Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 3 - ZSP Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 4 - ZSP Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. Część 4 zamówienia (według Załącznika nr 11d do SWZ): poz. 1-4 - ZSP Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 5 - ZSP Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 6-7 - ZSP Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. Część 5 zamówienia (według Załącznika nr 11e do SWZ): poz. 1 - ZSP Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 2 - ZSP Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość, poz. 3 - ZSP Nr 5, ul. Szczebrzeska 102, 22-400 Zamość. 7.Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 8.Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 9.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 10.Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 11.Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 12.Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 13.Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11a, 11b, 11c, 11d lub 11e do SWZ, w zależności od części zamówienia. 14.Wykonawca zobowiązany jest przy wykonywaniu przedmiotu zamówienia zapewnić dostępność usługi dla wszystkich użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem dostępności dla osób niepełnosprawnych – zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: RIM.272.18.2026.MT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jeśli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. 3. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://zamosc.ezamawiajacy.pl/pn/ZAMOSC/demand/282093/notice/public/details 2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się za pośrednictwem Platformy Zakupowej dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://zamosc.ezamawiajacy.pl/pn/ZAMOSC/demand/282093/notice/public/details. 3. Składanie ofert, oświadczeń oraz innych dokumentów następuje za pośrednictwem Platformy Zakupowej dostępnej pod adresem: https://zamosc.ezamawiajacy.pl/pn/ ZAMOSC/demand/282093/notice/public/details. 4.Dodatkowo Zamawiający zamieści dokumenty zamówienia na stronie internetowej pod adresem: https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/index.php?id=71. 5.W korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Wykonawcy powinni posługiwać się następującym znakiem postępowania: RIM.272.18.2026.MT.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232100 Drucker und Plotter, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30125100 Tonerpatronen, 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Komputery, monitory i laptopy z akcesoriami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. 2. Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2) udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3) udzielenie licencji na oprogramowanie, 4) przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11a do SWZ. 5. Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 1 zamówienia (według Załącznika nr 11a do SWZ): poz. 1-6 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 7-8 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 9 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. 6. Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 8.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 9. Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 10. Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 12.Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11a do SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Urządzenia skanujące i drukujące z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. 2. Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2) udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3) udzielenie licencji na oprogramowanie, 4) przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11b do SWZ. 5. Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 2 zamówienia (według Załącznika nr 11b do SWZ): poz. 1-13 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 14-15 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 16-20 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. 6. Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 8.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 9. Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 10. Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 12. Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11b do SWZ. 13.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30232100 Drucker und Plotter, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30125100 Tonerpatronen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: Monitory interaktywne z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. 2. Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2) udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3) udzielenie licencji na oprogramowanie, 4) przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11c do SWZ. 5. Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 3 zamówienia (według Załącznika nr 11c do SWZ): poz. 1-2 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 3 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 4 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. 6. Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 8.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 9. Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 10. Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 12. Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11c do SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: Część 3 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: Tablety graficzne oraz sprzęt do prezentacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. 2. Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2) udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3) udzielenie licencji na oprogramowanie, 4) przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11d do SWZ. 5. Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 4 zamówienia (według Załącznika nr 11d do SWZ): poz. 1-4 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 5 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2, ul. Szczebrzeska 41, 22-400 Zamość, poz. 6-7 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość. 6. Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 8.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 9. Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 10. Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 12. Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11d do SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: Część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: Gogle VR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w postaci sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół objętych wsparciem w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet 10 Lepsza edukacja, Działanie 10.04 Kształcenie zawodowe. Celem głównym projektów jest podniesienie efektywności, jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w szkołach dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, tj. dla: a) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, b) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, c) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu, d) Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. 2. Zamawiający jest Beneficjentem projektu i dokonuje zakupu pomocy dydaktycznych dla szkół prowadzonych przez Miasto Zamość, tj.: dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu. Pomoce po ich zakupie zostaną przekazane ww. szkołom w celu realizacji zadań dydaktycznych określonych w projektach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz innych urządzeń elektronicznych do szkół wraz z wniesieniem na miejsce docelowe, 2) udzielenie gwarancji i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony sprzęt, 3) udzielenie licencji na oprogramowanie, 4) przekazanie dokumentacji dostarczanego sprzętu. 4. Szczegółowy wykaz i specyfikacja sprzętu objętego przedmiotem zamówienia zawarta jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 11e do SWZ. 5. Miejsce dostawy: Polska, województwo lubelskie, Zamość: Część 5 zamówienia (według Załącznika nr 11e do SWZ): poz. 1 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość, poz. 2 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3, ul. Zamoyskiego 62, 22-400 Zamość, poz. 3 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5, ul. Szczebrzeska 102, 22-400 Zamość 6. Dostawa oraz montaż urządzeń będących przedmiotem umowy odbędzie się w wyznaczonych pomieszczeniach Zamawiającego, w czasie ustalonym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego, nie modyfikowanego technicznie sprzętu objętego przedmiotem zamówienia. Zamawiający dopuszcza dostarczenie sprzętu poddanego modyfikacji technicznej pod warunkiem przedłożenia wraz z takim sprzętem pisemnej zgody producenta sprzętu na dokonanie takiej modyfikacji. 8.Na dostarczony sprzęt Wykonawca zapewni okres gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego dostawy. 9. Wraz z dostawą przedmiotu zamówienia należy dostarczyć (w wersji papierowej lub elektronicznej) sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne, warunki eksploatacji i konserwacji. 10. Koszty załadunku, transportu oraz rozładunku dostawy w miejscu docelowym, a także montażu w przypadku, gdy montaż przez Wykonawcę jest warunkiem otrzymania gwarancji na zakupiony sprzęt, obciążać będą Wykonawcę w ramach ceny za wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w specyfikacji warunków zamówienia oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ. 12. Zamawiający informuje, że występujące w załącznikach do SWZ: nazwy producentów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, w odniesieniu do wymaganych materiałów, urządzeń, sprzętu czy towarów i zaleca traktować, jako przykładowe oraz dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych. Szczegółowe kryteria równoważności zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 11e do SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: Część 5 zamówienia