2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘Continuïteit- en databeschermingsoplossing’
Beschreibung: Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) zoekt een opdrachtnemer voor de levering van een geïntegreerde continuïteit- en databeschermingsoplossing voor haar datacenters en Microsoft 365-omgeving. De oplossing omvat back-up, recovery, disaster recovery en cyber resilience, bestaande uit software (licenties), hardware (immutable object-opslag), implementatie, support en onderhoud. Doel is de bescherming van de continuïteit van de bedrijfsvoering en vitale digitale processen van de VNOG. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 1.100.000 excl. btw voor de gehele looptijd. De overeenkomst kent een initiële looptijd van 5 jaar, met de mogelijkheid tot 3 verlengingen van elk 1 jaar (maximale looptijd 8 jaar).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document