351925-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa wytrząsarki z inkubatorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wytrząsarki z inkubatorem
Beschreibung1. Dostawa wytrząsarki z inkubatorem - 1 szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z wymaganiami określonymi w Formularzu wymaganych warunków technicznych (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia) 3. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne, na podstawie umowy o dofinasowanie nr KPOD.07.05-IP.10-0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025 4. WPŁYW ŚRODOWISKOWY ZAMÓWIENIA 4.1 PRZEJŚCIE NA GOSPODARKĘ O OBIEGU ZAMKNIĘTYM Wymagania zawarte w Załączniku nr 1 do Zaproszenia Formularz Wymaganych Warunków Technicznych (art. 101 ustawy): - Recykling min. 70% ponownego użycia - Deklaracja zgodności w rozumieniu ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1854 ze zm.) lub deklarację zgodności UE, o której mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG lub deklarację zgodności UE , o której mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro oraz uchylenia dyrektywy 98/79/WE i decyzji Komisji 2010/227/UE. Wymagania zawarte w Załączniku nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy (art. 96 ust. 1 ustawy): Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w ”Formularzu wymaganych warunków technicznych”. 4.2 ZAPOBIEGANIE ZANIECZYSZCZENIU I JEGO KONTROLA Wymagania zawarte Załączniku nr 1 do Zaproszenia Formularz Wymaganych Warunków Technicznych (art. 101 ustawy): - Oferowany produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych, takich jak kadm, rtęć, ołów oraz sześciowartościowy chrom, w ilościach przekraczających dopuszczalne limity określone w Dyrektywie 2011/65/UE (RoHS), tj. 0,01% wagowo dla kadmu oraz 0,1% wagowo dla rtęci, ołowiu i sześciowartościowego chromu, w odniesieniu do każdego materiału jednorodnego, z którego składa się produkt. Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w sposób uniemożliwiający stosowanie tych substancji w innych formach niż dopuszczone prawem, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z wymaganiami środowiskowymi, w tym zasadą DNSH. Dopuszczalne wyjątki, o ile mają zastosowanie, wynikają z załącznika III do Dyrektywy - Deklaracja zgodności w rozumieniu ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1854 ze zm.) lub deklarację zgodności UE, o której mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG lub deklarację zgodności UE , o której mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro oraz uchylenia dyrektywy 98/79/WE i decyzji Komisji 2010/227/UE. Wymagania zawarte w Załączniku nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy (art. 96 ust. 1 ustawy): Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w ”Formularzu wymaganych warunków technicznych”
Vorherige Bekanntmachung229853-2026
Interne KennungAEZ/S-066/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa wytrząsarki z inkubatorem