351937-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Poprawa bezpieczeństwa w obszarze transgranicznym Polski i Ukrainy w zakresie ratownictwa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa bezpieczeństwa w obszarze transgranicznym Polski i Ukrainy w zakresie ratownictwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wozu strażackiego, oraz zakup i dostawa łodzi z silnikiem i przyczepą, quada z wyposażeniem w ramach projektu: „Poprawa bezpieczeństwa w obszarze transgranicznym Polski i Ukrainy w zakresie ratownictwa”. Przedmiot zamówienia podzielony na 3 części: Część I: „Zakup jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem”, Część II: „Zakup i dostawa jednej łodzi z aluminiowym kadłubem + silnik z osprzętem i montażem + przyczepa 2-osiowa”, Część III: „Zakup i dostawa jednego quada z wyposażeniem, z napędem 2x4/4x4, z wyciągarką i hakiem holowniczym”.
Interne KennungZP.271.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1 Zamawiający podaje wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy zakupowej: 2.1.1. stały dostęp do sieci Internet i o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2.1.2. komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10, Mac Os x 10.4, Linux, ub ich nowsze wersje; 2.1.3. zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer; 2.1.4. włączona obsługa JavaScript; 2.1.5. zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf; 2.1.6. podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; 2.1.7. informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert; 2.1.8. oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu platformy zakupowej, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC; 2.1.9. pozostałe wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy zakupowej zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin. 2.2. Za datę przekazania oświadczeń, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich doręczenia za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie profilu nabywcy https://platformazakupowa.pl/pn/augustow, w zakładce dedykowanej postępowaniu. 2.3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (tj. Dz. U. z 2020 poz. 2415 ze zm.). 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający dopuszcza dodatkowo format RAR. 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zakup jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem”
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia samochodu został opisany w Specyfikacji technicznej pojazdu stanowiącej opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść I:
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
LosLOT-0002
Titel„Zakup i dostawa jednej łodzi z aluminiowym kadłubem + silnik z osprzętem i montażem + przyczepa 2-osiowa”
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia łodzi został opisany w Specyfikacji technicznej pojazdu stanowiącej opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 34521000 Spezialboote, 42111100 Außenbordmotoren für Schiffsantrieb
LosLOT-0003
Titel„Zakup i dostawa jednego quada z wyposażeniem, z napędem 2x4/4x4, z wyciągarką i hakiem holowniczym".
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia quadu został opisany w Specyfikacji technicznej pojazdu stanowiącej opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungCzęść III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113200 Geländefahrzeuge, 34113300 Geländegängige Fahrzeuge