351952-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Umzugsdienste – Udbud af flytteydelser
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af flytteydelser
BeschreibungCivica udbyder en rammeaftale med 3 leverandører vedrørende flytteydelser til en række af CIvicas afdelinger beliggende i Odense og Middelfart. De omfattede afdelinger står foran en renovering af deres lejligheder, i hvilken forbindelse lejlighederne skal tømmes helt og beboerne skal genhuses enten permanent eller midlertidigt.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud i henhold til udbudsloven, hvilket betyder at alle interesserede tilbudsgivere har mulighed for at afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
LosLOT-0001
TitelFlytteydelser
BeschreibungCivicas flytteydelser