See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekendmaking voornemen gunning Arcadis advisering bij uitvoeringsaspecten van het model-Soortenmanagementplan
Beschreibung: Met deze aankondiging maken wij het voornemen tot gunning van een aanvullende adviesopdracht aan bureau Arcadis vooraf bekend aan de markt. Doel hiervan is om belanghebbenden de gelegenheid te bieden eventuele bezwaren kenbaar te maken. Aanleiding voor deze voorgenomen gunning is de voortzetting van een eerder traject rondom de ontwikkeling van het model-Soortenmanagementplan (SMP) en bijbehorende handleiding, uitgevoerd door Arcadis in opdracht van de provincie Groningen. Op basis van dit model kunnen Groninger gemeenten een omgevingsvergunning aanvragen, waarvoor zij zich goed moeten voorbereiden op diverse uitvoeringsaspecten. In de praktijk blijkt dat deze voorbereiding intensiever is dan vooraf ingeschat, mede doordat het SMP een nieuwe werkwijze introduceert die afwijkt van de landelijk gangbare aanpak.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000