2. Verfahren
Verfahren
Titel: SMART Triage Platform
Beschreibung: Het SMART Triage Platform omvat het nieuwe concept van prehospitale triage middels een gedeeld communicatieplatform waar patiënten en (ambulance)zorgverleners op afstand kunnen communiceren, ondersteund door vitale parameters van de patiënt, met gespecialiseerde zorgverleners (triagespecialisten) vanuit initieel het Alrijne Ziekenhuis, Groene Hart Ziekenhuis en Leids Universitair Medisch Centrum. Hierdoor kan de geconsulteerde triagespecialist passend advies geven ter ondersteuning van het besluit van de ambulancezorgverlener over de (vervolg)zorg. De totale omvang voor deze aanbesteding over de initiele periode van 3 jaar kent een maximum waarde voor de initiële looptijd van € 320.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: Z/25/010479
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hecht heeft voor de openbare procedure gekozen omdat zij meent dat dit zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers de mogelijkheid geeft kans te maken op de opdracht en aldus tot maximale mededinging zal leiden. Voorts is het potentiële aantal Inschrijvers in combinatie met de inspanningen die een Inschrijver moet verrichten voor het doen van een Inschrijving niet zodanig, dat dit reden is voor het uitschrijven van een niet-openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32552310 Digitale Vermittlungen im Fernsprechnetz, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van één Overeenkomst met 1 inschrijver met een looptijd van 3 jaar met 2 maal een éénzijdige door Hecht uit te oefenen optie tot verlenging met 2 jaar (per verlengingsoptie).